Ceny

Co můžete vyhrát?

V anketě „Android roku 2014“ můžete vyhrát až šest Android zařízení. A nebudou to žádná ořezávátka, protože budeme rozdávat taková zařízení, která si sami zvolíte jako nejlepší „Android roku 2014“. V každé kategorii (krom Android inovace) rozdáme jedno zařízení, které vyhraje danou kategorii v anketě. Navíc budeme rozdávat 2 tablety Nexus 7 II.

ceny 2 2014

 

Dva způsoby jak vyhrát cenu

Do soutěže o hodnotné ceny se můžete zapojit dvěma způsoby. Hlasováním pro nejlepší „Android roku 2014“, nebo pozváním kamarádů a známých.

1) Hlasování

Ze všech hlasujících vylosujeme čtyři šťastlivce, kteří si odnesou to zařízení jež vyhraje anketu „Android roku 2014“. Nehraje přitom žádnou roli, kdo pro který model hlasoval, proto můžete zasílat své hlasy dle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

2) Pozvat kamarády a známé

Po přihlášení do Vašeho účtu na webu www.AndroidRoku.cz můžete pozvat své kamarády a známé pomocí speciálního odkazu s Vaším ID (Facebook, Twitter, Google+, E-mail). Počet kamarádů, kteří se zaregistrovali na základě Vašeho pozvání, uvidíte přehledně v prostředí administrace Vašeho účtu. Ti z Váš, kteří do soutěže pozvou více jak pět svých přátel, jsou automaticky zařazeni do slosování o dva tablety Nexus 7 II. , hrajte proto fér.

Socialni ikonky

POZOR! Odstranil jsme nutnost registrace, pro vstup do Vašeho účtu použijte odkaz, který Vám přijde na email po odhlasování.

 

Jak zvýšit svoje šance na výhru?

Svoje šance na výhru můžete zvýšit hned několika způsoby, prvně si zrekapitulujeme ty, které v textu už zazněly, a pak si prozradíme pár novinek.

  • Hlasujte pro své oblíbené Android zařízení
  • Pozvěte hodně svých známých a kamarádů
  • Zapojte do soutěže svoje sociální sítě s Vaším ID (Facebook, Twitter, Google+)

Co je to anketa „Android roku 2014“?

Mnozí z Vás se jistě ptají, co je to „Android roku 2014“ a čeho chce dosáhnout. Je to anketa, která si klade za cíl zpřehlednit velké množství Android zařízení na českém trhu a vybrat z nich jen ta nejlepší. Do ankety se může zapojit opravdu kdokoli a to tak, že dá hlas jednomu ze svých favoritů v dané kategorii.

Android Roku Logo Vektor white

Nejlepší zařízení získají certifikát „Android roku 2014„, pod kterým jej najdete v obchodech a na internetu, což Vám výrazně usnadní výběr toho nejlepšího telefonu nebo tabletu.