Informace o cenách

Co můžete vyhrát?

V anketě „Android roku 2011“ můžete vyhrát až osm Android zařízení. A nebudou to žádná ořezávátka, protože budeme rozdávat taková zařízení, která si sami zvolíte jako nejlepší „Android roku 2011“. V každé kategorii rozdáme jedno zařízení, které vyhraje danou kategorii v anketě. Navíc budeme rozdávat 4 telefony Galaxy Nexus.

 

Jak se zapojit?

Do soutěže o hodnotné ceny se můžete zapojit dvěma způsoby. Hlasováním pro nejlepší „Android roku 2011“, nebo pozváním kamarádů a známých.

Hlasování

Výhru v každé ze 4 kategorií získá ten hlasující, který odešle hlasování v dané kategorii jako 1000. v pořadí. Nehraje přitom žádnou roli, pro který model hlasoval, proto můžete zasílat své hlasy dle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

Pozvat kamarády a známé

Po přihlášení do Vašeho účtu na webu www.AndroidRoku.cz můžete pozvat své kamarády a známé pomocí speciálního odkazu s Vaším ID (Facebook, Twitter, Google+, E-mail nebo banner). Počet kamarádů, kteří se zaregistrovali na základě Vašeho pozvání, uvidíte přehledně v prostředí administrace Vašeho účtu. Čtyři nejaktivnější hlasující, kteří pozvou do soutěže nejvíc dalších hlasujících z řad svých přátel a kamarádů, získají Galaxy Nexus. V případě shodného počtu hlasujících kamarádů rozhodne datum registrace hlasujícího (dřívější registrace vyhrává). V souladu s podmínkami soutěže budeme registrace kontrolovat a duplicity nebo spekulativní registrace z vyhodnocení vyřazovat, hrajte proto fér.

 

Jak zvýšit svoje šance na výhru?

Svoje šance na výhru můžete zvýšit hned několika způsoby, prvně si zrekapitulujeme ty, které v textu už zazněly, a pak si prozradíme pár novinek :).

  • Hlasujte v co nejvíce kategoriích
  • Pozvěte hodně svých známých a kamarádů
  • Zapojte do soutěže svoje sociální sítě s Vaším ID (Facebook, Twitter, Google+)
  • Umístěte do podpisu svého profilu na oblíbeném fóru speciální banner s Vaším ID
  • Na svůj web nebo blog můžete umístit jakýkoli banner s Vaším ID